LiveNET Services
bezplatná infolinka
0800 727 222
Vaša objednávka: 0,00€
(0 položiek)
Upraviť alebo odoslať

LiveNET Services s.r.o.

VOIP – Telefonia: IPFon

Čo je IPfon ?

IPfon je skrátený názov pre telefonovanie cez IP, teda cez internetový protokol. Tento moderný spôsob prenosu telefónnych hovorov cez dátové siete postupne nahrádza všetky staršie riešenia, a v nasledujúcich desaťročiach bude nepochybne najčastejšie používaným spôsobom telefonovania.

IPfon je tiež názov slovenskej firmy - poskytovateľa verejných telefónnych služieb cez IP. Služby IPfon je možné využívať v sieťach vybraných poskytovateľov širokopásmového pripojenia (zmluvných parterov IPfonu), alebo tiež cez verejný internet. Podľa rozhodnutia Telekomunikačného úradu SR z jesene 2013 je IPfon s.r.o. jedným z 12 významných poskytovateľov pevnej telefónnej siete v SR.

S viac ako desaťročnými skúsenosťami s IP telefóniou sme pre Vás postavili a prevádzkujeme sieť s veľmi vysokou spoľahlivosťou, ktorá môže bez problémov súťažiť s ktoroukoľvek sieťou v SR. Ústredne IPfon sú umiestnené v Bratislave a Košiciach, majú viacnásobné pripojenie k dátovým sieťam, zálohu napájania cez UPS aj dieselagregát, a sú prevádzkované na starostlivo vyberaných zariadeniach s vysokou spoľahlivosťou. Sieť IPfon je navrhnutá tak, aby bola odolná aj voči poruchám v sieťach iných poskytovateľov, a aby boli Vaše hovory podľa možností vždy úspešne spojené.

Výhody VOIP telefonovania

Bezplatné volania vo vlastnej sieti

Všetky volania a SMS medzi účastníkmi siete IPfon sú bezplatné. U nás si nemusíte vyberať zopár priateľov, s ktorými si budete volať zadarmo - môžete volať zadarmo s každým, kto má IPfon. Bez ďalších podmienok a bez obmedzení.

Služby bez viazanosti

Všetky služby IPfon si môžete objednať bez viazanosti. Veríme, že najlepšia viazanosť je Vaša spokojnosť.

Ochrana pred vysokým účtom

Pri telefonovaní cez IPfon máte svoje výdavky pod kontrolou. IPfon umožňuje nastaviť automatické zablokovanie odchádzajúcich volaní pri dosiahnutí stanovenej pretelefonovanej ceny za hodinu, deň, týždeň alebo mesiac. Už žiadne nepríjemné prekvapenia z vysokého účtu.

Vysoká kvalita zvuku - HD Voice

Sieť IPfon podporuje prenos hlasu vo vysokej kvalite. Ak použijete na telefonovanie vhodné telefóny s podporou HD Voice, budete Vašich známych počuť oveľa zreteľnejšie a vernejšie, pretože HD Voice umožňuje prenos dvakrát širšieho frekvenčného spektra, ako bežný pevný čí mobilný telefón. Prenos HD je v sieti IPfon realizovaný kodekom G.722 (64kbps), pripravujeme podporu ďalších HD kodekov.

Telefónne číslo si môžete vybrať, alebo preniesť

Svoje telefónne číslo v sieti IPfon simôžete vybrať spomedzi voľných čísel prevádzkovaných v sieti IPfon. Okrem bežných čísel si môžete zvoliť aj z ponuky ľahko zapamätateľných strebornýcha a zlatých čísel. Ak chcete, môžete si preniesť číslo z ktorejkoľvek slovenskej telefónnej siete.

Pohodlná správa služieb cez web

Služby IPfon sa spravujú cez web. Cez web si kedykoľvek overíte výšku Vašej spotreby, prezriete či stiahnete podrobný výpis hovorov, skontrolujete stav vašich IP telefónov, nastavíte parametre služieb a presmerovanie, aktivujete alebo deaktivujete služby. Funkcie priebežne dopĺňame podľa Vašich požiadaviek, aby ste boli s IPfonom spokojní.

Podpora faxových prenosov

Ak využívate fax, môžete ho využívať aj v sieti IPfon - faxové prenosy sú u nás podporované (protokol T.38). Staršie faxové zariadenia môžete pripojiť k sieti IPfon cez analógový prevodník, novšie môžete pripojiť aj bez potreby prevodníka - takto môžete prijímať a odosielať faxy rovnako ako doteraz. Ak už faxové zariadenie nechcete používať, môžete využiť virtuálny fax IPfon, a prijímať a odosielať faxy prostredníctvom emailu v PDF formáte, prípadne cez web.

Volania na tiesňové linky

Riešenie IPfon umožnuje volať na čísla záchranných zložiek.

Cenník V sekcii dokumenty.

LiveNET Services s.r.o., prevádzka: Nám. sv. Martina 39, 082 71 Lipany

Všetky práva súvisiace s touto stránkou ako napodobovanie / kopírovanie / výťažkov textov použitých na týchto stránkach sú vyhradené pre spoločnosť LiveNET services s.r.o., VŠEOBECNÉ PODMIENKY. Realizácia portálu: WEBData s.r.o.